ОДЛАЖЕ СЕ ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ

НА ОСНОВУ ОДЛУКЕ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ,НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ ОДЛАЖЕ СЕ ДО ДАЉЕГ.

ЗБОГ СТРАДАЊА У ПОПЛАВАМА ЛОЗНИЦА И КРУПАЊ НИСУ У МОГУЋНОСТИ ДА БУДУ ДОМАЋИНИ ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА.

УКОЛИКО ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ БУДЕ ОДРЖАНО МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ ОДРЕДИЋЕ ДОМАЋИНЕ И ДАТУМ ТАКМИЧЕЊА.

МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ ДОНОСИ ОДЛУКУ О ОДРЖАВАЊУ ДРЖАВНОГ ТАКМИЧЕЊА ИЛИ ЊЕГОМ КОНАЧНОМ ОТКАЗИВАЊУ О ТОМЕ НЕ ОДЛУЧУЈЕ ДРУШТВО ИСТОРИЧАРА СРБИЈЕ.

 

 

5 Responses to “ОДЛАЖЕ СЕ ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ”

 1. Istorko каже:

  MA REKLI SU DA SVE AKTIVNOSTI MOGU NASTAVITI, LJUDI NEMOJTE NAM OVO VISE RADITI, MI SMO ZIVA BICA!!!

  • Sasa каже:

   DA ALI KADA CE SE I GDE NASTAVITI ODLUCUJE MINISTARSTVO PROSVETE A NE DRUSTVO ISTORICARA. MINISTARSTVO JE ODLOZILO TAKMICENJE, ONO MORA DA ODREDI NOVI TERMIN I MESTO.

 2. Maturanti каже:

  STA DA RADIMO MI MATURANTI??? DA LI CE NAM SE PRIZNATI DIPLOME SA OKRUZNOG, U SLUCAJU DA NE BUDE TAKMICENJA??? KO ODLUCUJE O TOME???

 3. Latife каже:

  Na koliko se odlaze to takmicenje?Maturanti ove nedelje zavrsavaju sa skolom i moraju da se spremaju za maturu,prijemni itd.Sta planirate da odrzite takmicenje 20. juna ili mozda 1.jula kad svi imaju prijemni.Jedan sam od takmicara koji su se plasirali i interesuje me da li ce se diplome sa grada(okruznog takmicenja) racunati kao diplome sa republickog takmicenja?To bi mi mnogo znacilo jer ne bi morala da polazem prijemni.A mislim da bi znacilo i mnogima sa poplavljenih podrucja.Ministar izgleda ima bitnijih stvari,posto ne moze da odrzi jedan sastanak i odluci da li ce takmicenja biti,kada i ko ce biti domacin.Nadam se da ce te mi dati neki pristojan odgovor(ne ocekujem odgovor tipa:“Ministarstvo o tome odlucuje“).
  Srdacan pozdrav